top of page

Biz Kimiz ?

Aldığınız bir kozmetik veya bakım ürünüyle bir barınağa yardım ettiğinizi, bir kadının elinden tuttuğunuzu, bir gencin özgürce kendi olmasına yardım ettiğinizi hayal edin! 

 

WomanList, Günümüzün tüketim çılgınlığı içinde;

" Dünyamızdan aldıklarımızı nasıl geri verebiliriz? " diye kafa yoran ekibimizin oluşturduğu müşterilerine farkındalığı yüksek, bilinçli ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunmayı amaçlayan bir online alışveriş platformu. Başta kozmetik ve bakım olmak üzere farklı ürün seçeneklerine sahip yapısında seçtiğimiz içerikler ve sosyal sorumluluk projeleriyle çevrenin, hayvanların ve insanların ihtiyaç haklarını korumasına katkıda bulunuyoruz.

Evrende AL-VER dengesinin varlığına yürekten inanan bir ekip olarak ;

WomanList de yaptığınız her alışverişin %1 oranında kârı o ay belirlenmiş olan STK'lara bağışlanmaktadır ve düzenli periyotlarda, sizlerle işbirliği içerisinde yapacağımız katkının ayrıntıları sosyal mecralarımızda yine sizlerle paylaşılacaktır...

Daha yeni büyümekte olan bir marka olduğumuz için Şimdilik %1’i oran ve sadece sokak hayvanlarıiçin oluşturulmuş bu fon

womanlist büyüdükçe oranları ve STK dağılımı genişleyecek şekilde ilerleyerek sizlerle birlikte çok daha fazla alana daha dokunacaktır.

En nihayetinde sizin bir adımınız 'okyanusa atığınız bir deniz yıldızı' için çok fark eder.

 

Tüm bunlara ek olarak güven olgusunun daha da önem kazandığı bu dönemde, e-ticaret sitelerinde olmazsa olmaz resmi güvenirlilik tescili  ETBİS’ e kayıtlı bir platform olduğumuzu, aynı zamanda tescilli bir marka olduğumuzu bilmenizi, alışverişlerinizi içiniz rahat bir şekilde yapmanızı isteriz.

DUYARLI

priscilla-gyamfi-xVRIFWOBK3U-unsplash.jpg

Yaşadığımız dünyayı, ihtiyaçlarını ve içinde yaşanan olumlu ve olumsuz olayların farkındayız. Dünyaya yardım etmek için taşın altına elimizi koyuyoruz! 

GÜÇLÜ İLETİŞİM

1263984-contact-us-concept-gratuito-foto.jpeg

Doğru ve sağlıklı iletişim bütün güzelliğin kaynağı. Müşterilerimiz ile samimi ve açık iletişim kurmak hassas noktamız. Aynı şekilde ekip olarak her zaman egosuz ve açık bir iletişimden yanayız.

YENİLİKÇİ

iStock-1132928752-1110x666.jpeg

Dünya değişiyor, onunla beraber hepimiz değişiyoruz. Değişim, gelişimi getirir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve değişen tercihleri analiz edip kendimizi güncel tutuyoruz. 

SAYGILI

RESPECT.jpg

Müşterilerimize ve ekip arkadaşlarımıza duyduğumuz saygının yanı sıra dünyamızı paylaştığımız hayvanlara ve doğaya da saygımız sonsuz. Bu saygı, onları korumanın yanı sıra bizi yardım etmeye de teşvik ediyor.

SONUÇ ODAKLI

image6-1-1.jpeg

Hayat her zaman istediğimiz gibi gitmese de biz yaşanan her şeyde bir ders ve çözüm arayanlardanız. Geri bildirimler alır, yaşadıklarımızdan ders çıkarır ve kendimizi geliştirmenin yollarını ararız.

EKİP ÇALIŞMASI

Teamwork-makes-the-dream-work-1-580x386.jpeg

Ekip çalışması başarının en keyifli yolu. Birbirimize saygı ve sevgi ile yaklaşır, her zaman kulak verir, birlikte aynı hedeflere koşar, güven ve destek veririz. Woman List'de ben değil biz vardır,

'' Mutlu çalışma ortamı mutlu ekip''

bottom of page